HAKKIMIZDA

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM

Daha iyi sonuçlar elde etmek ve yapılan işlemler sonrası hasta konforunu arttırmak, bunun için de Plastik Cerrahi alanında uluslararası gelişmelerin ve yeniliklerin ülkemize aktarılması yönünde bitmeyen bir çaba sarf etmektir.

Üst Düzey İlgi
Hastalarımızı huzur dolu ve hijyenik bir ortamda karşılayarak, kendilerini daha iyi ve güvende hissetmelerini sağlamaktır. XXI. yüzyılın ışığında bilime dayalı uygulamalarla geçerliliği kanıtlanmış, on yıllar boyunca deneyimlerimizle desteklenmiş ve insana saygılı uygulamalarımız temel felsefemizi oluşturmaktadır.

Sofia ÇELİK

Sağlık Turizmi Koordinatörü / Klinik Yönetici

Sofia kendini İngilizce konuşan hastalara yardımcı olmaya ve onların Türkiye’de geçirdikleri süre boyunca en üst seviyede bakım görmelerini sağlamaya adamıştır. Hasta ve hasta yakınlarının ameliyat dönemindeki beklentilerinin sağlanması için muayenehanenin günlük işlemlerini denetler. Sofia’nın mesleğine olan tutkusu, başkalarına yardım etme heyecanı ve hasta merkezli bir ortam yaratma konusundaki çabaları hayranlık uyandırıcıdır.
Özlem Kolakoğlu

Özlem KOLAKOĞLU

Ameliyat Hemşiresi

Özlem, yüksek estetik cerrahi tecrübesine sahip asistanımızdır. İlk telefon görüşmesinden muayenehanemize ve ameliyat sonrası son ziyaretinize kadar her aşamada yanınızda olacak olan kişidir. Operasyon öncesi randevunuz sırasında tıbbi geçmişinizi gözden geçirir, prosedürler ve ameliyat sonrası bakımınız hakkında derinlemesine eğitim sunarak bu süreci en iyi şekilde geçirmenizi sağlar.
Kübra Uygur

Kübra UYGUR

Hasta Koordinatörü Hemşire

Kübra, kliniğimize girdiğinizde gördüğünüz ilk dost yüzlerden biridir. Her hastanın sıcak bir şekilde karşılanmasını ve bizimle geçirdikleri süre boyunca tıbbi bakımlarını sağlar. Kübra kendisini estetik uygulamalara adamış tecrübeli bir hemşiredir.
Başa dön
Call Now ButtonBize Danışın