NEDEN BİZ

Konsültasyon ziyaretinizde, Avrupa ve Türkiye Yönetim Kurulu Sertifikalı Cerrahlarımız ve özel hasta bakım profesyonelleri ekibimizle tanışacaksınız. Cerrah kısa bir fizik muayene yapacak ve size prosedür hakkında en iyi tavsiyesini verecektir. Cerrahlarımızın her biri, verdikleri bilgiler konusunda çok ayrıntılı olmaya ve tüm sorularınızı cevaplamaya çalışmaktadır.

Konsültasyonunuz sırasında doğru soruları sormak önemlidir, böylece kozmetik prosedürünüzü kimi seçeceğiniz konusunda bilinçli bir karar verebilirsiniz. Cerrahınızı ve tesisi değerlendirirken göz önünde bulundurmanız gereken anahtar kriterler vardır. Cerrahlarımızla görüşmenizi ve sertifikalarımız hakkında sorular sormanızı öneririz.


Ve

– Doktorların kendisi İngilizce konuşuyor. Ameliyat için gelen herkes için anlaşılması ve cerrahınızla iletişim kurabilmesi çok önemlidir.
– Akdeniz sahilinde yer alan Antalya, modern, kozmopolit ve tarihi bir tesistir ve çoğu Avrupa şehrinden 4 saatten daha kısa bir uçuş mesafesindedir.
– 21 yılı aşkın kozmetik cerrahi deneyimi ve sayısız akreditasyon ile Avrupa’daki en deneyimli estetik cerrahi ekiplerinden biridir.
– Mega operasyonların çoğuna birlikte girerek minimum ve çok sayıda karmaşık ameliyat gerçekleştiriyorlar. A-Plast’ta her hasta için ameliyatın faydaları çoktur: daha kısa ameliyat süresi ve kanama, daha az anestezi, daha az risk, daha hızlı iyileşme ve en iyi sonuçlar. Ameliyat, hasta bakımı ve güvenliğinde en iyisini sunmak için her hastanın bireysel ihtiyaçlarını çok kişisel bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Başa dön
Call Now ButtonBize Danışın