GENÇLİK AŞISI

Gençlik aşısı, cildin kaybettiği nem ve canlılığın geri kazandırılması, deformasyonların, ve ince kırışıklıkların giderilmesi için uygulanan bir mezoterapi  yöntemidir.

İçerisinde yoğun oranda saf hyaluronik asit bulunan kokteyl karisimi çok küçük ince iğnelerle enjeksiyon şeklinde lokal anestezi kremi ile uyuşturulduktan sonra yapılmaktadır. 

Gençlik aşısı içerdiği hyaluronik asidin saf halde kullanılması sayesinde dermisde yayılarak o bölgeyi sarar ve su tutma özelliği ile cildin canlanıp nem kazanmasına, kollajen ve elastin aktivitesinin artırmasına yardımcı olur.


Ciltte meydana getirdiği yenilenme ve doku onarımı ile cildin daha genç, canlı ve sağlıklı görününmesine neden olur.

Gençlik aşısı 20 yaşın üzerinde herkese ve her cilt tipine uygulanabildiği gibi diğer anti-aging uygulamaları ile tamamlayıcı bir tedavi olarak ta kullanılabilir. Tüm yüz, göz altları, dekolte, boyun eller gibi cildin canlanmasını ve doğal nem oranını artırmak istediğimiz bütün alanlara gençlik iksiri enjekte edilebilir. 

Gençlik aşısı 2 hafta arayla 2 ya da 4 seans uygulanabilir. 6 ayda bir tekrarlanması ile etkisinin uzun süre devam ettiğine dair çalışmalar vardır. Uygulanan bölgede geçici olarak hafif şişkinlik, kızarıklık veya morluk görülebilir, ancak bu etkiler kalıcı değildir.

Başa dön
Call Now ButtonBize Danışın