AVRUPA, TÜRK VE DUBAI YETERLİLİK SERTİFİKALI,
AMERİKA PLASTİK CERRAHİ VE ISAPS ÜYESİ ESTETİK CERRAHI
Prof. Dr. Ömer R. Özerdem

Prof. Dr. Ömer Refik Özerdem 1967 yılında Ankara’da doğdu.
1985 -1991 yılları arasında Ege Tıp Fakültesinde öğretimini tamamladıktan sonra uzmanlık eğitimini Çukurova Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda yaptı.
Üst ihtisas eğitimlerini de
Amerika Birleşik Devletleri’nde sırasıyla Pittsburgh, Miami ve Alabama Üniversitelerinde gerçekleştirdi. Eğitim aldığı üst ihtisas konuların arasında; Estetik Cerrahi, Çene -Yüz Cerrahisi, Endoskopik Yüz Germe ve Mikro Cerrahi gibi alanlar bulunmaktadır.
Bölgenin en iyi eğitim ve araştırma hastanesi olan Alabama Üniversitesinde akademisyen olarak da görev aldı. Dünyanın tanınmış cerrahların dan Prof. Dr. Anthony Wolfe ile Prof Dr. Luis Vasconez’in ekibinde yer aldı ve sayısız cerrahi operasyonlara katıldı.
Ardından çok sevdiği ülkesi Türkiye’ye dönüp çalışmalarına burda devam etti. Başkent Üniversitesi’nde doçentlik, İstanbul Üsküdar Üniversitesi’nde de profesörlük ünvanını aldı.

Çok sayıda araştırma makalesi ve kitap bölüm yazıları uluslararası mecralarda kabul görmüş ve yayınlanmıştır.

Tecrübeli ve güleryüzlü uzman ekibimiz sizin için en iyisini biliyor
ve en iyi bakımı sağlıyor.
OPERASYONLAR

Görüşleriniz

"Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakaları, sempatik tavırları, herşeyden önce benim ne istediğimi dinleyen harika ekip Herşey için çok teşekkür ederim. Ömer hocam, sevgili Kübra ellerinize emeğinize sağlık"
Nazile Ö.
"Meme protez kas altı ameliyatı yaptırdım. İyileşme zamanı çok hafif ve çabuk geçti. Sonuç çok doğal oldu, insan el işi oldu anlamak zor, bu süreçte bile. Dikişler misina kadar ince. Tavsiye üzerinden geldim, iyiki geldim. Ayrica asistana Kübra hanima çok teşekkür ederim, kalbimde daima kalacaksiniz Ömer bey ellerine sağlık. Siz Antalya' da varken bizim güzellik güvenlik altında demektir."
Anastasiya Çakmak
"Yaklaşık 5,5 ay evvel yapılan saç ekimimden çok memnun kaldım,7-8 ay sonra sonuç alırsınız demenize rağmen saçlarım çok iyi oldu. Çok mutlu olduğumu yazmak istedim. Ellerinize ve yüreğinize sağlık, teşekkürler Ömer Hocam."
Serkan Yiğit
Başa dön
Call Now ButtonBize Danışın